DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Michael

Kdo je vůbec Michael?

Michael se narodil 8. července 1968 v nejslavnějším městě New Yorku v USA. Narodil se bohatým rodičům Patricii a Michaelu Manningu Weatherly staršímu. Vyrůstal ve Fairfieldu v Connecticutu. Má jedenáct sourozenců, ale pouze jeden z nich má stejné rodiče jako on. V dobách jeho dětství ho začalo bavit divadlo a hudba. Později se rozhodl skončit se studiem a stát se hercem. Jeho rodina toto rozhodnutí nezkousla dobře a otec ho vydědil (i když si nemohl finančně stěžovat). Na začátku své kariéry se mu povedlo spojit jeho dvě obliby (hraní a hudba), ale rolí, které podepsal, stále více a více přibývalo a tak hudbu uložil na druhou kolej. Jeho první zkušenost byla v "The Cosby Show".

Další krok udělal, když se odstěhoval do filmového Los Angeles, kde podepsal kontrakt se známou televizní společností Fox. Objevil se jako host v seriálech, jako jsou "Ally McBeal", "Vrána", "Čarodějky" a "Jesse". V roce 1995 se oženil s herečkou Amelií Heinle, s kterou se setkal na natáčení "The City" a "Loving". Manželství však skončilo již v roce 1997, nazvdory tomu, že se jim v srpnu o rok dříve narodil syn.

Michael pořádně využil svého pobytu v LA až v roce 2000, kdy se stal součástí Cameronovo série "Dark Angel", kde Weatherly hrál Logana Calea. "Dark Angel" přinesl proslavení a novou lásku (spoluherečka Jessica Alba).

V květnu 2002 se společnost Fox rozhodla, že zastaví celý Cameronův projekt a po dvou sezonách ukončila "Dark Angel". Hned poté producent Donald Bellisario pozval Michaela, aby ztvárnil speciálního agenta Anthony DiNozzu v "JAG", předchůdce "Námořní vyšetřovací služby." Přesný opak Michaelovo profesionálního života se odehrál v jeho osobním. Po třech letech vztahu a lásky se Michael a Jessica rozešli.

Během své kariéry sbíral zkušenosti malými rolemi, ale pořádně se ukázal až v "Her Minor Thing" z roku 2005, režirovaném Charlesem Matthauem, nebo počinem "Charlie Valentine" z 2009.

Michael momentálně žije ve Valencii(Los Angeles), kde má blízko na natáčení "Námořní vyšetřovací služby". Při natáčení této show se stal součástí skvělé party, která udržuje přátelství a kolektivitu. Je si velmi blízký s Pauley Perrette(Abby v "NCIS"), která na svém blogu zveřejnila, že miluje večery a volné chvíle s kolegy, vtipkování a pohodu, zatímco se koukají v úterý na seriál, kde se seznámili.