DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Filmografie

Kompletní filmografie

 • Charlie Valentine (2009)

Charlie Valentine byl gangster, pistolník, sukničkář a velmi dobrý šéf. Byl však také ten nejnebezpečnější darebák jakého jste kdy podkali.

Role: Danny Valentine

Hodnocení webu: 9/10

 • Solar Drive (2008)

Film nezávisle sleduje Michealovo život. "Jednu noc, když se mu rozpadá život".
Role: Steve McQueen

 

 • Malá vada na kráse/ Her Minor Thing (2005)

Jeana, úspěšná odbornice na počítačové systémy, je zamilovaná, ale když se svému příteli svěří, že je ještě panna, on nemá nic lepšího na práci, než to vytroubit do světa. Jeana se tak stane terčem nabídek nejrůznějších mužů (i žen), kteří by ji rádi zasvětili do tajů lásky.

Role: Tom

 

 • Životní příběh Natalie Woodové / The Mistery of Natalie Wood (2004)

Svět ji znal pod jménem Natalie Woodová, ale narodila se v rodině ruských imigrantů jako Natasha Gurdinová. Na filmovém plátně se objevila už jako čtyřletá. Postarala se o to její ctižádostivá a manipulativní matka Marie, která si usmyslila, že se její roztomilá holčička stane filmovou hvězdou. Proto jí ani nedovolila hrát si s dětmi a vše podřizovala výhradně dívčině kariéře. Když se dospívající Natalie začala bouřit, "přistrčila" jí matka do cesty dokonce vhodného manžela, herce Roberta Wagnera. Stoupání Nataliiny profesní hvězdy pak provázela i zdrcující realita - pocit osamělosti a strachu, nesnáze v manželství, nenaplnění touha po dětech a sebevražedná krize. V depresích jí pomáhali psychiatři a bohužel také alkohol. V roce 1970 se jí konečně narodilo první vytoužené dítě. Osud ale dál míchá kartami... Natalie Woodová utonula ve 43 letech za záhadných okolností u ostrova Santa Catalina a nikdo přesně dodnes neví, co se tehdy doopravdy stalo.  

Role: Robert Wagner

 

 • Trigger Happy (2001)

Film sleduje příběh jedné zbraně, který putuje z ruky do ruky ve velkém New Yorku.

Role: Bill
 

 • Venus and Mars (2001)

Role: Cody Battle Vandermeer

 

 • Srub u jezera / Cabin by The Lake (2001)

Film o šíleném masovém vrahovi, který topí své oběti v jezeře a jejich mrtvoly pak na dně aranžuje do podoby svérázné zahradní slavnosti.
Role: Boone Preston

 

 • Gunshy (2000)

Role: Dave Juniper
 

 

 • The Specials (2000)

Role: Verdict, Crusader Industries

 

 • Poslední dny disca / The Last Days of Disco (1998)

Dvě krásné dívky, bývalé spolužačky z univerzity, unikají před nudnou prací v nakladatelství a odporným bytem do jednoho z nejpopulárnějších disco klubů ranných 80-tých let. Sláva disco už pomalu upadá a do hudby a módy začíná vanout svěží vánek stylu New Wave.
Role: Hap

 

 • Winding Roads (1998)

Příběhy tří kamarádek - Renée, Sam a Kelly. Renée už dlouho chodí s Billym a právě teď, když jí Bill žádá o ruku, mladá žena zjišťuje, že je těhotná. Renée si však není ničím jistá, o všem pochybuje. Sam pracuje jako recepční v předmanželské poradně. Dlouhé dny tráví sama, nebo ve společnosti kamarádek, protože ji přítel Brian odjel na delší dobu studovat do zahraničí. Sam je nešťastná a když se Brian vrátí, chvíli trvá, než se mezi nimi opět vše urovná. Poslední z trojice je Kelly, jediná už vdaná. Ale ani s ní není vše v pořádku. Kelly je po smrti svého dítěte zoufalá. Manžel jí nepomůže, naopak, chce se s ní rozejít. Na své třicáté narozeniny už neví, jak dále a skoncuje se životem.
Role: Mick Simons

 

 • The Colony (1998)

Role: Kevin, Captive

 

 • Meet Wally Sparks (1997)

Wally Sparks je slizký, nechutný a odporný moderátor televízní show, která splňuje oslovení jaký pán, takový krám. Ponižuje svojich hosty, diváky, posmívá se a ponižuje všechny a všechno. Lenny Spencer, ředitel televizie, která Wallyho show uvádí, mu dá ultimátum, má týden na to, aby zlepšil svou image a změnil hodnocení své show, který kleslo k rovné nule. V opačném případě má Wally padáka.

Role: Dean Sparks

 

 • Asteroid (1997)

Jednou za 4000 roků vesmír koliduje. Stalo se tak i tehdy, když přišla doba ledová a vyhynuli dinosauři. Co přinese nové milénium? Je o tom ještě předčasné uvažovat, ale jedna věc je jistá - Dr. Lily McKeeová, šéfka národní observatoře, pracuje na něčem velkém. Zjistila, že Fletcherova kometa vypustila ze svého orbitu dva asteroidy, které se velkou rychlostí blíží k Zemi. Srážka je neodvratná. Podaří se vůbec někomu přežít pád vesmírného tělesa, přinášejícího smrt, utrpení a oheň?  

Role: Dr. Matthew Rogers

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz